Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
Bugün var isek, nefes alıyorsak, ayaktaysak, bu vatan varsa, şehitlerimizin sayesinde
 

Kahramanmaraş'ta şehit aileleriyle bir araya gelen Emniyet Genel Müdürü Sayın Selami ALTINOK'un eşi Gülhan ALTINOK, şehitlerin hakkının ödenemeyeceğini belirterek, Bugün var isek, nefes alıyorsak, ayaktaysak, bu vatan varsa, şehitlerimizin sayesinde var dedi.

Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Sayın Servet YILMAZ’ın eşi Fulya YILMAZ ile İl Emniyet Müdürü Sayın Doğan İNCİ'nin eşi Nahide İNCİ'nin de eşlik ettiği ziyarette Gülhan ALTINOK, şehit olan polis memuru Ahmet GÜLBAHAR'ın ölüm yıldönümü nedeniyle düzenlenen mevlide katıldı. Ardından şehit aileleriyle de buluşan Gülhan ALTINOK, “Bütün illeri, hemen hemen bütün Türkiye’yi dolaşma amacındayız. Özellikle şahadet yıldönümlerine de katılım göstererek şehit ailelerimizi yalnız bırakmayalım istiyoruz. Ne yapsak haklarını ödeyemeyiz. Bugün var isek, nefes alıyorsak, ayaktaysak, bu vatan varsa, şehitlerimizin sayesinde var. Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyoruz, ailelerine sabırlar diliyoruz. Gazilerimize hayırlı, sağlıklı ömürler diliyoruz. Biz her zaman maddi manevi onların yanında olmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Gülhan ALTINOK’a eşlik eden Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Sayın Servet YILMAZ'ın eşi Fulya YILMAZ ise, “Şehit ailelerimizle buluşmak, onların dertlerini dinlemek, onlarla hasbıhal etmek için Kahramanmaraş’tayız” diye konuştu.